• Yankee Candle

  • Parametry

Świece, które uwodzą zapachem

Uwodzą nietuzinkowymi zapachami, kuszą oczy kształtną formą i zachwycają wszechstronną funkcjonalnością – świece dekoracyjne YANKEE CANDLE od lat uchodzą za najlepsze produkty rozpościerające nad naszymi wnętrzami trwałą i subtelną aurę zapachową.

Był rok 1969, kiedy Michael Kittredge z Holyoke w Massachusets stworzył pierwszą świecę zapachową, chcąc ją podarować swojej matce na święta. Stworzona ze stopionych kredek świecowych świeca, tak zainteresowała sąsiadów Michaela, że zaczął wytwarzać świece na większą skalę. I takie były początki wytwarzania świec z miłości do zapachu oraz sprawiania bliskim przyjemności. Dzisiaj są kultowym produktem na świecie i trudno wyobrazić sobie, że kiedyś ich nie było. Od roku 1983 siedzibą Yankee Candle jest South Deerfield w Massachusets.

Firma Yankee Candle w swojej aktualnej ofercie posiada ponad 150 zapachów – co sprawia, że katalog sygnowanych marką aromatów należy uznać za największą na świecie bibliotekę kompozycji. Do asortymentu świec, dyfuzorów, wosków i olejków codziennego użytku, dodać należy produkty okolicznościowe i te oferowane w ramach edycji limitowanych.

Niezależnie jednak od tego, czy sygnowana przez Yankee Candle świeczka, saszetka czy kominek do aromaterapii pochodzi z codziennej oferty czy z linii okolicznościowej, wszystkie produkty tej marki cechuje niezwykła jakość wykonania. Opiera się ona na wykorzystaniu autorskich olejków zapachowych, najlepszych wosków, designerskiego szkła czy luksusowych dodatków dekoracyjnych.

Zostań ich fanem, sprawdź ofertę w sklepie ROBI24.pl. Mamy tu zapachy, które uwiodą i nawet pospolity dzień potrafią wypełnić zapachem i zamienić w wyjątkowe święto.