• Wosk zapachowy KRINGLE CANDLE

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia

KRINGLE CANDLE zapachy świata

Woski zapachowe są świetną alternatywą dla świec, gdyż można je palić wielokrotnie. Marka Kringle Candle jest dziełem syna założyciela Yankee Candle. W opakowaniu znajdziemy 36 gramów wosku. Kolorowe tafle zostały zatopione w plastikowych pojemniczkach zamykanych wieczkiem, które bardzo ułatwiają ich przechowywanie. O ile wosk Yankee wygląda jak minitarta, Kringle przypomina piaskową babeczkę, od razu podzieloną na 5 kawałków. Łatwo je przełamać i wydobyć z pojemnika, a pozostałe szczelnie zamknąć.

Dzięki temu mały krążek wystarczy na dłużej. Tylko dbaj o niego! Między jednym paleniem a drugim, koniecznie schowaj go do szczelnego pojemnika, by jego cudowny zapach nie wietrzał. Zapachy Kringle Candle są zbliżone do Yankee Candle. Wadą wosków tej marki jest mniejszy wybór kompozycji zapachowych niż w liniach od Yankee Candle.

Na szczególną uwagę w produktach Kringle Candle zasługują olejki eteryczne. To najdroższy składnik świecy, który świadczy o jej zapachowym sukcesie. Specjaliści z Kringle Candle poświęcają wiele godzin na próbowanie nowych połączeń olejków. Każdy z proponowanych zapachów to ogromna ilość wykonanych testów. Jednak z całą pewnością ten trud się opłaca.

Kringle Candle nie można odmówić dbałości o najmniejsze szczegóły. Wszystkie ich woski są w białym kolorze. To sprawia, że pasują do każdego wnętrza, są neutralne dla wystroju i nie odciągają uwagi krzykliwym kolorem.

Niezależnie od tego, czy wolisz świeże zapachy czy kwiatowe, bogaty wybór wśród propozycji Kringle Candle zawróci Ci w głowie. Zapraszamy do zakupów.