• Valiant 1.3 BNF Basic

Symbol: EFL4950
992.19
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Sportowy model RC na zdalne sterowanie Valiant 1.3m BNF Basic jest wielozadaniowym treningowym i sportowym modelem do latania rekreacyjnego. Jest zmniejszoną wersją modelu RC Valiant na 30cc od Hangar9. Nowoczesna koncepcja, trójfazowy silnik, odbiornik AR636A z opcjonalną funkcją SAFE, aluminiowe podwozie, możliwość montażu pływaków.

Model Valiant składa się z gotowych, złożonych i pomalowanych elementów. W kadłubie jest zainstalowany silnik trójfazowy 480 BL Outrunner 960Kv, regulator 30A Pro Switch Mode BEC, serwa SV80 oraz odbiornik Spektrum™ AR636A. Usterzenie bardzo łatwo mocuje się do kadłuba za pomocą śrub. Skrzydło posiada oddzielne serwa lotek oraz klap.

Model jest w wersji BNF Basic, dlatego należy zestaw uzupełnić o nadajnik Spektrum 6+ kanałowy, akumulator LiPol 2200mAh 11.1V 3S 30C z odpowiednią ładowarką. Ustawcie swój nadajnik zgodnie z instrukcją, sparujcie odbiornik, naładujcie akumulator i możecie udać się na pas startowy.

Valiant jest uniwersalnym modelem sportowym, którym możecie latać na lotnisku lub dołożyć pływaki i spróbować latania jako hydroplan. Dzięki klapom, które obniżają szybkość, można bezpiecznie starować i lądować również na powierzchni wody. Model jest skonstruowany tak, aby instalacja opcjonalnego zestawu pływaków trwała tylko parę minut. Wszystkie potrzebne akcesoria są w zestawie.

Elektronika odbiornika modelu jest wyposażona w elektroniczną stabilizację AS3X, która oferuje najwyższy stopień precyzji i stabilizacji w czasie lotu. Chodzi o całkowicie nowe doświadczenie w lataniu, a to dzięki najnowszej technologii, która potrafi prowadzić model "jak po sznurku". Mikroprocesor na podstawie informacji z żyroskopu ciągle utrzymuje położenie samolotu za pomocą lotek, steru kierunku i wysokości w stałym położeniu do czasu, aż dacie za pomocą nadajnika rozkaz do zmiany pozycji modelu.

Jeśli jesteście nowym pilotem lub chcecie mieć większe poczucie bezpieczeństwa a zarazem zapoznać się z samolotem, możecie załączyć opcjonalną technologię SAFE Select, która jest zabudowana w odbiorniku. Nie jest wymagane żadne programowanie. Po prostu wystarczy zmienić ustawienie w czasie parowania modelu, wg zaleceń z instrukcji. Funkcja SAFE zapewni ograniczenie nachyleń modelu i zabezpieczy skrajne limity lotu.

  • Możliwość wyboru SAFE® dla początkujących
  • Szerokie możliwości manewrowe ze sportową wydajnością
  • Zainstalowane działające klapy
  • Mocny trójfazowy silnik oraz regulator
  • Odbiornik Spektrum AS3X® z technologią SAFE
  • 6 szt mikro serw już zainstalowanych
  • Odporne węglowe podwozie z osłonami kół
  • Opcjonalny zestaw pływaków do dyspozycji
  • Wykonane z odpornego materiału Z-Foam™

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/EFL4950-Manual-EN.pdf

Prezentacja wideo

Długość 960mm
Akumulator Zalecany LiPol 11.1V 2200mAh
Rozpiętość 1350mm
Masa do lotu 1135g
Elektro pohon 480 BL Outrunner Motor 960Kv
Powierzchnia nośna 28dm²
Obciążenie powierzchni 41g/dm²
Konstrukcja Z-Foam
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie