• Świece średnie VILLAGE CANDLE 453 g

  • Parametry

Średnie sprawią wiele radości

Świece VILLAGE CANDLE, jak wszystkie pozostałe świece tej marki, posiadają dwa knoty, które pozwalają na łatwe i dość szybkie rozgrzanie świecy. Promieniują one pięknym blaskiem i wydzielają aromatyczny zapach. Zapewnią niesamowite doznania zapachowe, które zachęcą do dalszego poznawania świec tej marki.

Do ich produkcji wykorzystuje się specjalne marmurkowanie, co daje szczególny charakter i odróżnia świece Village Candle od konkurencyjnych. Pakowane są one w eleganckich słoiczkach z przykryciami i dzięki temu mogą stać się prawdziwa ozdobą salonu lub sypialni. Pomogą pozbyć się uciążliwych i niezbyt miłych woni, przywołają letnie wspomnienia, otoczą mgiełką intrygującego aromatu.

Marka Village Candle została założona przez pasjonata ręcznie wyrabianych świec, który sam tworzył kompozycje zapachowe z myślą o swoich najbliższych. Dzięki temu Village Candle proponuje zapachy, których nigdzie indziej nie spotkasz, bo to emocje i uczucia przełożone na zapach.

Średnie będą nas cieszyć zapachem do 105 godzin palenia. Chcesz się przekonać, potrzebujesz oryginalnego prezentu - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Sklep ROBI24.pl czeka.