• Spektrum - Ultra Micro FPV kamera + nadajnik

Symbol: SPMVA1100
Pasmo 5,8GHz
Zasilanie 1 ogn. LiPol
Masa 5g (kamera + nadajnik + antena)
Zasięg 50 - 100m
Moc nadajnika 25mW
453.35
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Do 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
GLS (pobranie) 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Mikro FPV kamera jest odpowiednia do jakiegokolwiek mikro modelu RC. Kamera jest kompatybilna z systemem Fat Shark, pracuje w paśmie 5.8 GHz - nie zakłóca aparatur RC w paśmie 2.4 GHz, dzięki niskiej mocy nadajnika nie wymaga uzyskania żadnego pozwolenia na użytkowanie FPV.

Mikro kamerę ze zintegrowanym nadajnikiem anteną zainstalujecie do modelu, założycie FPV headset na głowę i możecie wypróbować pierwszy lot z widoku pilota. Zasięg FPV wynosi typowo 50 do 100m (w zależności od warunków i poziomu zakłóceń), z tego względu tez zestaw FPV nadaje się do mniejszych modeli RC - mikro śmigłowców, mniejszych kwadrokopterów a w szczególności do mniejszych modeli samolotów.

Dla maksymalnej sprawności antena nadaje fale elektromagnetyczne z prawoskrętną kołową polaryzacją. Optymalizowana charakterystyka kierunkowa odbioru anteny na Headsecie gwarantuje wysokiej jakości odbiór obrazu w jakiejkolwiek pozycji głowy pilota.

Zestaw mikro FPV jest kompatybilny z systemem Fat Shark. Fat Shark oferuje cały szereg bogatego wyposażenia, jak Headsety z wyższą rozdzielczością, różne typy kamer i obiektywów, mocniejsze nadajniki itp. Zakupiony zestaw możecie w ten sposób rozszerzać lub uzywać z inymi produktami Fat Shark.

Własności
  • Kamera ze zintegrowanym nadajnikiem i anteną w zestawie
  • Instalacja FPV zabierze maks. kilka minut - kamera, nadajnik i antena są zintegrowane do jednej obudowy
  • Dzięki masie zaledwie 5 g możecie kamerę używać głównie w mikro modelach
  • Do użytkowania nie jest wymagane żadne pozwolenie
  • Zasięg FPV 50 do 100m
  • Pełna kompatybilność z systemem Fat Shark - możliwość przyszłego użycia innych kamer czy Headsetów
  • Do kamery i nadajnika wystarcza zasilanie z jednego ogniwa LiPol - w mniejszych modelach można wykorzystać energię z akumulatora napędowego

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się mikro kamera FPV ze zintegrowaną anteną i nadajnikiem, kabel rozdzielający (do akumulatora napędowego i jednostki sterującej).

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie