• ST Model Beaver EP Plug & Play

Symbol: RA-STM140
919.59
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Do 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
GLS (pobranie) 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

DHC-2 Beaver jest jednym z tych samolotów, które przetrwały długie lata użytkowania i są ciągle w służbie na całym świecie. Połączenie wytrzymałej konstrukcji i możliwości lądowania na nieutwardzonych nawierzchniach uczynił z niego tytana pracy szczególnie w północnych krajach.

Cały model był starannie zaprojektowany w CAD z wykorzystaniem dokładnych wymiarów oryginału i przetworzony do bardzo szczegółowego modelu z EPO ze złożoną wewnętrzną strukturą kadłuba, mającej na celu zapewnić odpowiednią kombinację sztywności i jak najmniejszej masy. Węglowe pręty zostały dodane do najbardziej newralgicznych miejsc.

Sztywne węglowe podwozie, sterowane koło ogonowe, makieta silnika i foteli pilotów. Skrzydła mają działające klapy, które są bardzo efektywne i umożliwiają powolne lądowania.

Zestaw zawiera komplet oświetlenia nawigacyjnego, lądowania i identyfikacyjnego. 5szt serwa zostało już zainstalowanych w modelu i wystarczy do nich tylko podłączyć cięgna.

Wyczynowy silnik trójfazowy z wirującym kołnierzem oraz regulator 40A są zainstalowane. Do złożenia nie potrzeba żadnego kleju, ubarwienie jest gotowe. Uzupełnijcie swoją aparaturę RC z akumulatorem napędowym i możecie startować.

Długość 965 mm
Baterie LiPol 3S 2200mAh 20C (zalecane)
Rozpiętość 1520mm
Regulator 40A (zainstalowany)
Masa do lotu 1150g
Elektro pohon Trójfazowy
Aparatura RC 5 kanałowa (zalecana)
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie