• P-47D Razorback 1.2m BNF Basic

Symbol: EFL8450
1287.42
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

P-47 Thunderbolt z charakterystycznym kształtem kadłuba za kabiną, miał pseudonim Razorback. Model RC na zdalne sterowanie ma rozpiętość 1,2m, zainstalowane chowane podwozie, klapy, silnik trójfazowy E-flite 15 oraz regulator trójfazowy 40A Pro. Szereg makietowych elementów. Wersja BNF Basic bez nadajnika RC i akumulatora.

Republic P-47 Thunderbolt był szybkim, wytrzymałym samolotem WW2, który używany był zarówno do ataków na cele naziemne, jak i do eskorty bombowców, czy zadań bojowych. W swoim czasie stał się największym i najcięższym jednomiejscowym myśliwcem z silnikiem tłokowym. Jego wytrzymała konstrukcja, opancerzony kokpit i osiem karabinów kalibru 12,7mm uczyniło z niego wyśmienitą broń do zniszczenia celów naziemnych. Aż do wersji P-47D-25 Thunderbolt miał wysoki kadłub za kokpitem, od czego wzięła się jego ksywa tych starszych wersji - Razorback (angl. żyletka).

RC model na zdalne sterowanie od E-flite jest wykonany z atrakcyjny wyglądem i ponadstandardowym wyposażeniem. To reprezentuje odbiornik AS3X AR636A DSMX, elektryczne chowane podwozie, zainstalowane klapy, silnik trójfazowy E-flite 15 z 4-łopatowym śmigłem oraz regulator trójfazowy 40A Pro, który zapewnia więcej niż wystarczającą moc dla podstawowej akrobacji. Makieta silnika gwiazdowego, przetłoczenia paneli i realistyczne ubarwienie wraz z wyposażeniem uzbrojenia dodatkowymi bombami, rakietami i zbiornikami. Kamuflaż w wykonaniu 510 grupy myśliwskiej Sq, 405.

W modelu jest zamontowany odbiornik Spektrum AR636A DSMX z systemem stabilizacji AS3X. Ten automatyczny system dokonuje drobnych korekt kierunku lotu, a tym samym zmniejsza obciążenie pilota, który może bezpiecznie latać. Zupełnie nowe doświadczenie lotu doświadczysz dzięki technologii, która powoduje, że model leci jak po sznurku. Mikroprocesor na podstawie informacji z 3 osiowego żyroskopu stale kontroluje pozycje samolotu poprzez lotku, kierunek i wysokość tak długo, dopóki nie wydasz mu polecenia za pomocą nadajnika. Opcjonalnie w czasie parowania można ustawić system SAFE.

Razorback ma zainstalowany mocny trójfazowy silnik 15BL 880kv z czterołopatowym śmigłem 10,5 x 8, trójfazowy regulator 40A. Przy 4 łopatowym śmigle model w czasie lotu ma bardzo cichą pracę, stabilizacja jest zrównoważona a model jest przyjemny w sterowaniu. Model jest wykonany z lekkiej pianki Z-Foam, która jest bardzo odporna na uszkodzenia a zarazem łatwa w naprawie w przypadku kolizji. Dla doskonałego realizmu w locie model jest wyposażony w elektryczne chowane podwozie oraz klapy. Podwozie ma elektryczny mechanizm oraz makietowe golenie w kołami i osłonami podwozia. Klapy z oddzielnymi serwami są również zainstalowane.

 • Minimum czasu na złożenie
 • Technologia AS3X® dla lotu "jak po sznurku"
 • Opcjonalna aktywacja SAFE
 • Zainstalowane działające klapy
 • Elektryczne chowane podwozie już zainstalowane
 • Sterowane lotki, wysokość, kierunek i gaz
 • Odbiornik Spektrum™ AR636A DSMX® z technologią AS3X jest zainstalowany
 • Mocny silnik trójfazowy 15BL 880kv z wirującym kołnierzem jest zainstalowany
 • Trójfazowy regulator E-flite 40A
 • 4 łopatowe śmigło, zarys paneli, pilot, uzbrojenie i detale kokpitu
 • Szybki dostęp do akumulatora przez pokrywę na kadłubie
 • Wytrzymała konstrukcja Z-Foam™
 • Kamuflaż WWII 510 grupy myśliwskiej Sq, 405.

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/EFL8450-Manual-EN.pdf

Prezentacja wideo

Długość 1066mm
Rozpiętość 1200mm
Regulator Trójfazowy 40A
Masa do lotu 1570 g
Elektro pohon Trójfazowy 15BL 880Kv
Powierzchnia nośna 25.8dm²
Obciążenie powierzchni 60g/dm²
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie