• Okap Elica TIFFANY ROBI24.pl 110 cm

6499.00
szt. Do przechowalni
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Tiffany to innowacyjny, pionowy okap, w którym kluczowym aspektem jest wstrzemięźliwość, będąca nowoczesną interpretacją zasad prostoty. Synteza współczesnych wartości: stylu, technologii, innowacji. Tiffany jest okapem o prostej budowie: pojedynczy element - elegancki panel przedni z zaokrąglonymi rogami, który skrywa technologiczne wnętrze o wysokiej wydajności.   Panel jest nowym system ze szczeliną, która wychwytuje powietrze pochłaniane na całym obwodzie. Zaskakujący system ssania biegnący z boku panelu na długości do 3 metrów (w wersji 110 cm), pochłaniający z każdego miejsca opary powstające podczas gotowania. Tiffany jest dostępny w wersjach z białego szkła, czarnego szkła w rozmiarze110 cm. Ten okap jest wyposażony w rewolucyjny interfejs z elementami sterowniczymi wykorzystującymi promieniowanie podczerwone, umieszczony z boku, służący do sterowania za pomocą dotyku ssaniem i oświetleniem. Pozostając w doskonałej harmonii z panelem, interfejs sterowniczy uzupełnia i zwiększa wartość designu produktu. Zredukowane zużycie prądu charakteryzujące silnik i oświetlenie ledowe sprawia, że Tiffany jest już gotów do przyszłego umieszczenia go w kategorii energetycznej Klasy A. Tiffany jest również wszechstronny pod względem montażu w wersji filtrującej lub wyciągowej lub z Back Aspiration, systemem, który obraca silnik umożliwiając ewakuację oparów w tylnej części urządzenia.Staranna dbałość o szczegóły, wybór materiałów oraz innowacyjny system wyciągowy czynią z Tiffany współczesny produkt, który śmiało spogląda w przyszłość.

High Performance
Modele o niezwykle wysokiej skuteczności ssania, szczególnie polecane do dużych kuchni lub dla tych osób, których zwyczaje kulinarne wymagają intensywnego gotowania, smażenia, grillowania.

Back Aspiration
Te okapy posiadają wylot powietrza zarówno w górnej, jak i w tylnej części. Klasyczny wylot górny jest zalecany do pracy zarówno w wersji filtrującej, jak i wyciągowej z widocznym przewodem kominowym. Innowacyjny wylot tylny umożliwia pracę w wersji wyciągowej, poprzez przyłączenie okapu do przewodu odprowadzającego przygotowanego w ścianie, na której okap zostanie zainstalowany.

Led light
Te okapy są wyposażone w systemy oświetleniowe oparte na technologii LED (Light Emitting Diode). Diody LED gwarantują optymalne oświetlenie płyty kuchennej ułatwiając przygotowywanie potraw. Poza tym, ich żywotność jest 10 razy dłuższa od tradycyjnych żarówek, a oszczędność energii elektrycznej wynosi 90%.

Dane techniczne:

 • Wymiary (cm): 110
 • Wykończenie/Kolory: Szkło czarne, szkło białe
 • Wersja: Wersja filtrująca
 • Elementy sterownicze: InfraRed touch 3V + I
 • Oświetlenie: Led 2x6 W
 • Natężenie przepływu IEC (m3/h): 256-480 (625)
 • Poziom hałasu db(A): 59-72 (74)
 • Pobór (W): 260
 • Wyjście (mm): 150
 • Klasa energetyczna: B
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie