• Micro Pitts S-1S AS3X Bind & Fly Basic

Symbol: EFLU5250
544.49
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Do 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
GLS (pobranie) 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Amerykańska legenda akrobacji Pitts S-1 w wykonaniu mikro z silnikiem trójfazowym 180BL oraz systemem AS3X. Wyposażony jest w 6 kanałowy odbiornik ze stabilizacją AS3X, zintegrowanym regulatorem trójfazowym oraz liniowymi serwami. Wykonanie BNF bez akumulatora.

Samolot Curtis Pitts S-1 ma długą historię, konstrukcja pochodzi z roku 1944 i po raz pierwszy wzniósł się już w roku 1945! Okres największej świetności spędził na akrobacyjnym niebie w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych a jego modyfikacje zachowały się aż do dzisiaj. Wyprodukowano wiele ilości wariacji a jego pilotaż nie da się porównać z niczym podobnym. Niezwykła zwrotność, duże przyśpieszenie oraz skomplikowany start i lądowanie. Samolot na zamówienie produkowany jest do dzisiaj.

Najwyższej klasy akrobacyjny mikro model prawdziwiego samolotu, wyposażony w najnowocześniejszą technologię AS3X, idealny dla wszystkich zaawansowanych pilotów. Model jest kompletnie złożony, wszystko jest przygotowane do lotu. Ma gotowe ubarwienie oraz zainstalowaną elektronikę. Model napędza wydajny trójfazowy silnik motor i ma zintegrowany system stabilizacji elektronicznej AS3X. Ta jest doskonale wyregulowana dla tego modelu i pomaga eliminować wpływ turbulencji oraz wiatru, dzięki czemu model jest w stanie latać, tak jakby to był duży model.

Dzięki systemowi AS3X Micro Pitts S-1S może wykonywać akrobację 3D z niewiarygodną precyzją oraz reakcjami, na które przyzwyczajeni jesteście zazwyczaj przy dużo większych modelach. To wraz z automatycznie wykonywanymi korektami lotu, które wykonuje system AS3X oznacza, że model jest w stanie latać nawet w bardziej wietrznych warunkach, które normalnie mniejsze modele nie poradziły by sobie.

Model o rozpiętości tylko 434mm ma zainstalowany odbiornik SPMAS6410NBL AS3X BL z zaawansowaną trójosiową stabilizacją, zintegrowany trójfazowy regulator oraz zasilanie 2 ogn. LiPol. Model ma zainstalowane również liniowe serwa SPMSA2030L. Zainstalowany silnik trójfazowy 180BL, 3000Kv ze śmigłem E-flite® 5x2,75 ma dużą moc dla realistycznej akrobacji.

Do lotu potrzebujecie min. 4 kanałowy nadajnik lotniczy Spektrum DSM2/DSMX, który sparujecie z odbiornikiem modelu. Należy uzupełnić o akumulator LiPol 7,4V 2S 150-200mAh oraz ładowarkę.

  • Kompletnie złożony i przygotowany do lotu
  • Mocny napęd trójfazowy
  • System AS3X® zapewnia doskonałe własności lotne i doskonałą stabilność
  • Wzmocniony włóknami węglowymi, lekka piankowa konstrukcja
  • Sterowane koło ogonowe dla łatwego prowadzenia na ziemi
  • Makietowe opracowanie oraz typowe ubarwienie
  • Łatwy dostęp do akumulatora osłoną z zamkiem magnetycznym

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/EFLU5250_Manual-EN.pdf

Wideo

Długość 393mm
Rozpiętość 434mm
Śmigło 5,75 x 2,25
Masa do lotu 90 g
Elektro pohon Trójfazowy 180BL, 3000Kv
Zalecany nadajnik 4+ kanałowy DSM2/DSMX
Powierzchnia nośna 6,45dm2
Obciążenie powierzchni 13,9g/dm2
Zalecany akumulator LiPol 7,4V 200mAh 2S 25C
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie