• Maule 1.5m PNP

Symbol: EFL5375
1103.51
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Model RC rzeczywistego amerykańskiego samolotu Maule M-7 o rozpiętości 1,5m z własnościami STOL (Short Take Off and Landing) do krótkiego startu i lądowania. Napędza go silnik trójfazowy 15BL, zasilanie 3-4S LiPol, w zestawie znajduje się kołowe podwozie oraz pływaki. Bez aparatury RC.

Spółka Maule Air Inc. produkuje praktyczne samoloty ze zdolnością krótkiego startu i lądowania, a to z powodu możliwości startowania na krótkich pasach o gorszej jakości, w terenie czy w gorzej dostępnych obszarach górskich. Dlatego samolot ma wytrzymałą aluminiową konstrukcję z przestrzennym kadłubem do możliwości przewiezienia 4 pasażerów lub ładunku. M-7 ma niewiarygodny dolot na jednym zbiorniku, wynoszącym aż 1600km!

Autentyczne szczegóły modelu

Model jest autentyczną licencjonowaną repliką prawdziwego samolotu, ma przejrzyste okna, makietowe ubarwienie, detale wnętrza wraz z kokpitem i pilotem, wierne kształty wraz z drobnymi elementami, jak anteny, zarysy linii paneli, nity, generatory Vortex oraz działające oświetlenie LED.

Mocny napęd trójfazowy oraz dogodny dostęp do akumulatora

Nie ma potrzeby obawiać się o niską moc silnika przy starcie z powierzchni wody, ponieważ trójfazowy napęd umożliwia zastosowanie również pakietu 4-ogniw akumulatorów LiPol, z którym start z wody będzie łatwizną. Akumulatory nie wchodzą w skład zestawu.

Łatwy i dogodny dostęp do akumulatora zapewniony jest dzięki pokrywie na przedniej górnej części kadłuba, która umożliwia zainstalowanie pakietu aż 3-4S LiPol 2200-3200mAh. Zakryta komora w dolnej części kadłuba oferuje łatwy dostęp do odbiornika, co daje większą autentyczność wyglądu.

Łatwy montaż modelu

Do dokończenia montażu modelu po wypakowaniu z pudelka nie jest wymaganie użycie kleju. Skrzydło składa się z dwóch połówek, które nasuwa się na węglowy łącznik i zabezpiecza śrubami. Wsporniki wsuwa się do strzemion w skrzydłach i zabezpiecza śrubami w skrzydle oraz w kadłubie. Dzięki temu montaż jest szybki i łatwy.

Działające klapy

Tak samo jak w dużym samolocie, model ma również fabrycznie zainstalowane klapy, które umożliwiają modelowi start i lądowanie na krótkim pasie i znacząco zwiększają siłę nośną dla stabilnego powolnego lotu i niezwykłej wydajności STOL.

W zestawie znajdują się pływaki!

Kiedykolwiek możecie wymienić sztywne podwozie na pływaki i zmienić model na hydroplan. Wszystko jest przygotowane i zawarte w zestawie, pływaki mają własny ster do precyzyjnego kierowania po wodzie.

Polecamy zakup

Do uruchomienia potrzeba minimalne 5-cio kanałową aparaturę RC, akumulator LiPol 11.1V o pojemności 2200 - 3000mAh oraz ładowarkę akumulatora.

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/EFL5350-Manual-EN.pdf

Prezentacja wideo

Długość 1100mm
Typ Sportowa półmakieta
Rozpiętość 1500mm
Regulator 40A
Masa do lotu 1871g
Typ zestawu BNF Basic
Stopień zaawansowania pilotażu Średniozaawansowany
Powierzchnia nośna 35,9dm
Obciążenie powierzchni 52 g/dm²
Zalecany akumulator LiPol 2200-3000mAh 3S 11,1V
Konstrukcja EPO
Napęd elektro Trójfazowy 15BL 1050Kv
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie