• Losi Mini 8IGHT 1:14 4WD Bl AVC RTR czarne

Symbol: LOS01004IT2
1230.32
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Do 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
GLS (pobranie) 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Wydajne buggy Mini 8ight -T 1:14 4WD Brushless RTR z silnikiem bezszczotkowym 4500Kv, regulatorem kompatybilnym z akumulatorem LiPol. Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do jazdy, wraz z akumulatorem NiMH, ładowarką, nadajnikiem Spektrum DX2E oraz odbiornikiem SRS4200 z technologią AVC (Active Control Vehicle).

Super wydajne buggy Mini 8ight-T 1:14 4WD Brushless RTR pochodzi ze sprawdzonego dużego modelu zawodniczego 8ight. Moc zapewnia bezszczotkowy silnik 4500Kv z regulatorem Dynamite Fuze, który jest kompatybilny z akumulatorami LiPo. Auto pokona również cięższy teren, koła są z bieżnikiem terenowym, solidne duralowe podwozie z duralowymi amortyzatorami oraz duralowymi wieżami amortyzatorów i metalowymi kołami zębatymi dyferencjału z wydajnym napędem 4WD tworzy ponadstandardowe wyposażenie do modelu tej kategorii.

AVC (Active Control Vehicle™)

4-kanałowa aparatura RC DX4S DSMR AVC™ pprzynosi imponującą listę funkcji programowych i niesamowita stabilność jazdy dzięki technologii AVC (Active Control Vehicle™). Jeśli technologia AVC jest uruchomiona, pierwsze dwa kanały służą do sterowania i gazu. Dalsze dwa pozwalają niezależne ustawienie możliwości sterowania i gazu za pomocą technologii AVC. To ustawienie ogromnie ułatwia skręcanie i przynosi doskonałe możliwości stabilności dla różnych typów nawierzchni. Za pomocą czujników oraz ekskluzywnego software, AVC umożliwia natychmiastową poprawę sterowania i gazu, tak, że auto pozostanie dokładnie na torze a Wy możecie tylko prowadzić. Odpowiedź kierowania i gazu mogą być modyfikowane tak, aby dostosować swój poziom umiejętności lub styl jazdy. Nie istnieje żadne opóźnienie w reakcji lub ograniczenie sterowania. Kierujący ma po prostu odczucie, że jedzie precyzyjnie wyregulowanym autem, które świetnie się prowadzi przy każdej prędkości.

Wodoodporny odbiornik SR4200 przynosi korzyści technologii AVC jakiemukolwiek autu RC! Chodzi o 4-kanałowy odbiornik z systemem DSMR oraz technologią AVC w jednym. Instalacja jest prosta i nie wymaga żadnego skomplikowanego ustawienia. Po prostu sparujcie z nadajnikiem Spektrum kompatybilnym z technologią AVC i skalibrujcie. Jeśli jest aktywny system AVC, SRS4200 działa jako standardowy 2-kanałowy odbiornik, dalsze dwa kanały wykorzystywane są do ustawiania stabilizacji sterowania i gazu. Jeśli system AVC nie jest aktywny, SRS4200 będzie działać jak standardowy 4-kanałowy odbiornik z jakimkolwiek nadajnikiem DSMR lub DSM2, co umożliwia wykorzystanie dalszych dwóch kanałów. Nie zaleca się stosowania odbiornika AVC z łodziami RC.

W zestawie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do jazdy, wraz z akumulatorem NiMH, ładowarką, nadajnikiem oraz odbiornikiem

 • Bezszczotkowy regulator Dynamite Fuze kompatybilny z akumulatorami LiPo
 • Silnik trójfazowy 4500Kv
 • Odbiornik AVC SRS4210 z technologią 2.4GHz DSMR®
 • Nadajnik Spektrum DX2E DSMR
 • Akumulator NiMH baterie 7,2 V 1200mAh z konektorem EC3™
 • Przeniesienie napędu 4WD półosiami
 • Przednie i tylne dyferencjały z metalowymi kołami
 • Mini servo saver
 • Duralowe amortyzatory olejowe, regulowane
 • Duralowe, anodowane podwozie 2,5 mm
 • Opony 77mm Mini Kingpin™
 • Duralowe wieże amortyzatorów 2,5 mm
 • Sześciokąty kół 12 mm
 • Duralowe łoże silnika
 • Wytrzymałe regulowane napinacze

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera złożony kompletny model RC Losi Mini 8IGHT z zamontowanym bezszczotkowym silnikiem 4500Kv, regulatorem kompatybilnym z akumulatorami LiPo, nadajnikiem Spektrum DX2E, wydajny akumulator NIMH 6s 7,2V 1200mAh, klucz do kół, klucze do regulacji geometrii, ładowarkę oraz instrukcje obsługi.

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/LOS01004-Manual-EN.pdf

Wykres elementów

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/LOS01004-PartsExplosion.pdf

Prezentacja modelu

Masa 980 g
Długość 292mm
Szerokość 204 mm
Wysokość 110mm
Nadajnik DX2E 2.4GHz DSMR
Typ 4WD Buggy
Akumulator NiMH 7,2 V z konektorem EC3™
Regulator Bezszczotkowy Dynamite Fuze
Napęd 4WD
Silnik Bezszczotkowy 4500Kv
Skala 1:14
Rozstaw 186 mm
Podwozie 2,5 mm anodowane aluminium
Amortyzatory Gwintowane aluminiowe
Typ opon Blockhead
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie