• Focke Wulf 190A Plug & Play

Symbol: RA-STM120
817.94
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Do 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
GLS (pobranie) 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Model słynnego niemieckiego myśliwca z II wojny światowej z zainstalowanym silnikiem bezszczotkowym, regulatorem, serwami, również zainstalowane chowane podwozie i klapy. Model jest ładnie wykonany, z wygrawerowanymi panelami, z wieloma szczegółami, wieloma napisami i bardzo dobrze opracowanym kokpitem. Model jest rzeczywiście bez pilota, ale może byc opcjonalnie zamocowany w kabinie. Wystarczy do modelu włożyć swój odbiornik, akumulator LiPol 11.1V 2200mAh i zaprogramować nadajnik.

Model wyposażony jest w mechaniczne chowane podwozie ze sprężynującą golenią, osłony podwozia i sterowanie podowzie ogonowe z kółkiem. W skrzydle są zainstalowane trzy 9g serwa dla podwozia, klap i lotek.

Mocny silnik AC ze specjalnym kołpakiem z wentylatorem, który wdmuchuje powietrze bezpośrednio do silnika i regulatora i pomaga w szybszej wymianie powietrza chłodzącego, które następnie przechodzi przez wyjścia z boku kadłuba. Silnik napędza trójłopatowe śmigło zainstalowane w makietowym kołpaku.

Kokpit jest wyposażony w siedzenia pilota, drążek i zestaw instrumentów z przodu i boków. Wyposażony w te dodatki model staje sie bardzo ciekawy i atrakcyjny, a dzięki kamuflażowi WW2 jest rozkoszą dla konesera.

Instrukcja obsługi

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/ripmax_FW190.pdf

Długość 995mm
Baterie LiPol 3S 2100mAh 25C zalecane
Rozpiętość 1130mm
Regulator 36A zainstalowany
Masa do lotu 990 g
Elektro pohon Trójfazowy klasy 480
Aparatura RC min. 5 kanałowa
Serwa 5 x 9g zainstalowane
Powierzchnia nośna 21,3 dm²
Obciążenie powierzchni 46 g/dm²
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie