• DYFUZORY

  • Parametry

Dyfuzor z subtelnym zapachem

Karafki z perfumami i patyczkami rattanowymi działają na zasadzie dyfuzji i dlatego często zwane są dyfuzorami. Specjalnie spreparowane patyczki rattanowe nasiąkają płynnymi perfumami z karafki, po czym pod wpływem ciepła z otoczenia powoli odparowują uwalniając piękny zapach. Dyfuzory zapachowe idealnie się sprawdzają we wszelkich pomieszczeniach domowych (sypialnia, salon, łazienka, hall) jak również biurach.  

Dyfuzory zapachowe są proste w obsłudze - wystarczy ustawić karafkę w pomieszczeniu, pozwolić by patyczki nasiąknęły i cieszyć się wybranym zapachem. Dyfuzory nadają się do każdego pomieszczenia w domu czy w pracy. Aby dyfuzor jak najlepiej działał należy go ustawić w centralnym miejscu w pomieszczeniu, na wysokości między 1m a 1,5m. Dzięki temu cyrkulacja powietrza w pomieszczeniu pozwoli na równomierne rozniesienie się zapachu.

Świetnie nadają się do małych i średnich pomieszczeń w których świeczka nie jest mile widziana np. do biura. Ale dobrze się też sprawdzają w sypialni, garderobie lub łazience. Jeśli chcesz wzmocnić zapach np. przed przyjściem gości, wystarczy odwrócić pałeczki o 180 stopni.

Dyfuzory występują w różnych pojemnościach, różnych kształtach, kolorach oraz zapachach i takie właśnie znajdziecie Państwo w tym dziale. Zapraszamy do zakupów.