• Blade Glimpse XL z kamerą WiFi HD RTF

Symbol: BLH8170EU
3017.74
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Brak towaru

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Szukacie dostępnego cenowo drona, z którym możecie latać na zewnątrz, kręcić video i robić zdjęcia w rozdzielczości HD, a jednocześnie obserwować nakręcone wideo na smartfonie? Tak, właśnie dla Was jest przygotowany dron Blade z kamerą - Blade Glimpse XL z kamerą WiFi HD.

Ponadczasowa technologia SAFE Plus, zintegrowany odbiornik GPS oraz kompas. Kwadrokopter Glimpse jest kompletnie przygotowany do lotu. Dron steruje się nadajnikiem RC Spektrum DX4e 2.4GHz. Akumulator napędowy LiPol 11.1V 3000mAh pozwala na czas lotu około 15 minut.

Dzięki ponadczasowej technologii SAFE PLUS (Sensor Assisted Flight Envelope) kwadrokopter ma wyśmienite własności lotne i przełączane tryby lotu Smart i AP. Oczywistością jest powrót do domu za pomocą klawisza oraz relatywne sterowanie.

Do dyspozycji jest nowa aplikacja dla PC, w której można przegrać firmware w kwadrokopterze, wykonywać prostą diagnostykę i kalibrację czujników, sprawdzać jakość sygnału z satelit GPS itp. Kabel programowania do portu USB jest w zestawie. Aplikacje jest do dyspozycji do ściągnięcia za darmo: http://www.bladehelis.com/ProdInfo/Files/350_QX_PC_Interface.zip. Aplikacja jest pod systemy operacyjne Mac i Windows. Jeśli macie Windows 7 lub 8, musicie aplikację instalować jako administrator, jako część instalacji są również sterowniki do podłączenia kabla do portu USB.

Fazy lotu Blade Glimpse
 • Tryb Smart W tym "sprytnym" trybie jest do dypozycji sterowanie relatywne (kwadrokopter leci w kierunku, który wskażenie, bez względu na jego orientację wokół osi pionowej). Funkcja Safe Circle zabezpiecza przed wleceniem kwadrokoptera nad przestrzeń zajętą przez pilota.
 • Tryb AP: Reakcja lotu jest taka sama jak z normalnym śmigłowcu, nie jest do dyspozycji sterowanie relatywne ani funkcja bezpieczeństwa Safe Circle. Utrzymuje gładkie reakcje przy sterowaniu dla dobrych ujęć w locie.
 • Powrót do domu jest funkcją, kiedy kwadrokopter automatycznie wraca na miejsce startu i ląduje. Kwadrokopter sam wyląduje na miejscu swojego startu. Powrót do domu można kiedykolwiek anulować i dalej latać. Jeśli nie jest aktywny GPS, kwadrokopter wyląduje w miejscu, gdzie sie aktualnie znajduje.
 • Tryb Stability jest trybem, przy którym kwadrokopterem steruje się jak klasycznym smigłowcem. Drążek gazu odpowiada ciągowi silnika. Dozwolone są średnie nachylenia. Sterowanie w trybie Stability jest dla modelarzy RC bardziej naturalne, z zasady jest takie same jak sterowanie smigłowca lub kwadrokoptera.
 • Tryb Acrobatic jest przeznaczony wyłącznie dla doświadczonych pilotów. Nachylenia kwadrokoptera nie są w żaden sposób ograniczone, w tym trybie model umożliwia wykonywanie akrobacji (pętle,...).

Fazy lotu są sterowane wychyleniem na 5 kanale nadajnika. W zestawie z nadajnikiem DX4e są do dyspozycji tylko pierwsze 3 fazu lotu (Smart, AP i Powrót do domu), wszystkie 5 faz jest do odyspozycji tylko przy programowalnych nadajnikach Spektrum (DX6 i wyższe). Za pomocą 6 kanału aktywuje się sterowanie nachyłu kamery drążkiem gazu. Dla trybu Agility nalezy mieć w nadajniku ustawione podwójne wychylenia i expo (należy stosować programowany nadajnik).

Możliwości aplikacji dla PC - kabel USB do połączenia z PC jest w zestawie
 • Informacja techniczna: Aktualnie zmierzone wartości przyspieszenia i obrotu, wartość odczytana z kompasu, diagnostyka modelu
 • Kalibracja: Kalibracja akcelerometrów, gyroskopu i kompasu, kalibracja nadajnika DX4e (ma sens tylko w przypadku zestawu RTF) oraz kalibracja mocowania kamery (tylko w przypadku, kiedy model jest wyposażony w uchwyt stabilizowany)
 • GPS: Ilość satelit, jakość sygnału SNR, aktualne współrzędne GPS
 • Przegranie firmware kwadrokoptera, kontrola napięcia akumulatora
 • Ustawienie maks. dozwolonej odległości kwadrokoptera od miejsca startu, maksymalna względna wysokośc lotu. Domyślnie ustawiona jest odległość 100m, wysokość 100 m.
Wbudowana kamera HD z Wi-Fi video link

Kompaktowa kamera HD, która jest w zestawie Glimpse XL, może przenosić wideo na żywo na urządzenia mobilne z iOS lub Android za pośrednictwem zintegrowanego połaczenia 5.8GHz Wi-Fi. Wszystko, co potrzebne jest dostępne to darmowa aplikacja Glimpse app, która jest do dyspozycji w aplikacjach iTunes i Google Play. Aplikacja umożliwi rówież nakręcenie video 720p/30 klatek na sekundę na kartę micro SD kamery, także możecie zapisać swoje ulubione przygody lotnicze i dzielić się nimi z przyjaciółmi.

Własności drona Blade Glimpse XL z kamerą WiFi
 • Doskonałe wideo HD z kamerą WiFi 720p/30fps i zdjęciami 1 MPx
 • Wideo na żywo przez WiFi do kompatybilnych urządzeń mobilnych
 • Prosta obsługa dla początkujących
 • Zaawansowana technologia SAFE Plus z GPS, ciśnieniowym wysokościomierzem i kompasem
 • Inteligentny tryb Smart dla początkujących pilotów
 • Tryb AP dla doświadczonych pilotów
 • Funkcja powrotu do domu
 • Wysunięta antena GPS dla doskonałego odbioru sygnału
 • Aż 15 minutowe czasy lotu
 • Nadajnik Spektrum DX4 Glimpse
 • Kompatybilny ze sterownikami iOS lub Android oraz darmową aplikacją Glimpse app

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera kompletnie złożony model RC model kwadrokoptera Blade Glimpse XL, nadajnik RC Spektrum DX4, akumulator LiPol 11.1 V 3000 mAh, kamera WiFi z rozdzielczością HD oraz mocowaniem antywibracyjnym, ładowarka na 12 V z zasilaczem sieciowym, USB-Interface do podłączenia do komputera, 4 baterie AA do nadajnika, mocowanie na smartfona na nadajnik. Komplet zapasowych łopat.

Masa 955g
Długość 465mm
Szerokość 465mm
Wysokość 190 mm
Baterie LiPol 11.1V 3S 3000mAh 30C
Średnica wirnika 210mm
Czas lotu ok 15 minut
Maks. .szybkość opadania 8 m/s
Maks. szybkość wznoszenia 5 m/s
Rozdzielczość wysokościomierza ± 10 cm
Maks. prędkość 20 m/s (72 km/h)
System GPS GPS a GLONASS
Czujnik kamery CMOS 1/2.7 inch
Rozdzielczość kamery 1280 x 1024
Karta SD kamery FAT32, do 32GB
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie