• Blade Fusion 270 ARF

Symbol: BLH5360
1161.59
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Najlepsza maszyna pro akrobacji Blade Fusion 270 ARF bez kompromisów, ma węglową ramę i podwozie, anodowane na czarno duralowe komponenty oraz nowy napęd 4S z wysokim momentem obrotowym. Przekładnia główna ze skośnymi zębami, napęd wirnika ogonowego paskiem. Model jest złożony i ma zainstalowany silnik z regulatorem. Model jest przeznaczony dla doświadczonych pilotów! Latać można tylko na zewnątrz przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

Wykonanie ARF

W zestawie znajdziecie kompletnie złożony szkielet z zainstalowanym silnikiem i regulatorem, zainstalowane mechanizmy głowicy wirnika oraz wirnika ogonowego, węglowym podwoziem i kabiną. Wszystko jest przygotowane do instalacji serw, odbiornika i systemu stabilizacji flybarless.

Konstrukcja

Sztywna konstrukcja z węglowych i duralowych profili jest wyposażona w podwozie z płyt węglowych dla maksymalnego obniżenia masy i jednoczesnego zwiększenia sztywności ramy. Aluminiowe elementy są anodowane na czarno dla polepszenia wyglądu.

Zoptymalizowana geometria serw

Cyfrowe serwa cykliki z metalową przekładnią ze zoptymalizowaną geometrią praktycznie eliminuje luzy na cięgnach, dźwignie serw są prostopadle do osi tarczy cykliki i mają duży rozstaw kulowych czopów od środka obrotu cykliki. Wynikiem jest wyższa precyzja sterowania i doskonała reakcja.

Znakomicie dopasowana mechanika

Wał główny jest ułożony w trzech łożyskach kulkowych i jest i jest nad wymiar dopasowany do śmigłowca klasy 270. Wszystkie główne elementy są wykonane z aluminium anodowanego na czarno i zastosowane są precyzyjne czopy kulowe dla minimalizacji luzów sterowania.

Napęd paskowy wirnika ogonowego

Precyzyjne i szybkie przeniesienie obrotów na wirnik ogonowy realizowane jest sprawdzonym paskiem. Zaletą tego napędu jest nie tylko bezpieczne i precyzyjne przeniesienie obrotów na wirnik ogonowy ale również to, że potrafi wybaczyć błędy pilotażu - przy zablokowaniu wirnika ogonowego nie dojdzie do zniszczenia kół zębatych, ale tylko do uślizgu zębów paska.

Nowa skrzynia przekładni

Nowo zaprojektowana skrzynia wirnika ogonowego oraz wałek wsporczy koła pasowego z większymi łożyskami zniża wibracje i zwiększa odporność i podparcie.

Regulator 45A i Governor

Nowo zaprojektowany regulator z governorem ma niezawodną wydajność, jest ustawiony do zasilania 4S.

Silnik trójfazowy

Napęd śmigłowca zapewnia nowy mocny silnik trójfazowy 2950kV Fusion 270, z wirującym kołnierzem i wysokim momentem obrotowym.

Skośne uzębienie

Zębatka silnika i główne koło zębate mają skośne uzębienie. Zaletą takiego rozwiązania jest płynniejsza i cichsza praca oraz mniejsze ryzyko uszkodzenia zębów.

Doskonała widzialność

Nie tylko sztywność i minimalna masa są ważnymi wymogami na kabinę modelu. Do bardzo ważnej własności należy również doskonała widoczność w czasie lotu, która może być kluczowa dla poprawnej oceny położenia. Tą własność spełnia kabina Blade Fusion 270, która ma jasny żółty kolor razem ze statecznikiem pionowym.

Własności śmigłowca Blade Fusion 270
  • Średnica wirnika 615mm
  • Lekka i sztywna konstrukcja węglowa
  • Wykonanie flybarless głowicy wirnika oznacza prostszą konstrukcję, niższą masę i lepszą odpowiedź
  • Skośne uzębienie daje cichszą pracę i mniejszy opór toczenia przekładni
  • Laminatowa kabina z jasnym i czytelnym ubarwieniem
  • Węglowe bocznice szkieletu
  • Aluminiowe anodowane na czarno elementy CNC
  • Wszystko jest złożone i przygotowane do instalacji serw, odbiornika oraz stabilizacji flybarless

Polecamy zakup

Do uruchomiania potrzeba uzupełnić w modelu 4 serwa, 6+ kanałową aparaturę RC, stabilizację flybarless, akumulator LiPol 1300mAh 14.8V 30C oraz kompatybilną ładowarkę.

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/BLH5350-Manual-EN.pdf

Prezentacja wideo

Masa 626 g
Długość 560 mm
Wysokość 190 mm
Baterie Zalecany Lipol 1300mAh 14,8V 30C
Średnica wirnika 615 mm
Długość łopat 270mm
Śr. wirn ogonowego 162mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie