• Blade 350 QX2 3.0 Bind & Fly

Symbol: BLH8080
1088.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Do 5 dni
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

W nowej wersji 350 QX2 3.0 została zmieniona jednostka sterująca z odbiornikiem, ładowarka z zasilaczem, akumulator o pojemności 3000mAh, inna karoseria dla większego akumulatora, USB-Interface do programowania w zestawie.

Firmware redukuje błędy GPS oraz kompasu spowodowane niekorzystnymi warunkami lotu. Dioda LED stanu zacznie migać na pomarańczowo w przypadku, gdy kompas jest pod wpływem obiektów metalowych lub magnetycznych.

Własności faz lotu:
  • Smart Mode: Relatywność drążków (Stick Relativity), Okrąg Bezpieczeństwa (SAFE® Circle), Blokada wysokości / GPS oraz Utrzymywanie wysokości
  • AP Mode: Blokada wysokości / GPS, miękkie trzymanie wysokości
  • Stability Mode: Utrzymanie wysokości, Blokada GPS
  • Agility Mode: Do dyspozycji tylko z nadajnikami klasy Spektrum™ DX6i lub wyższymi (konieczność ustawienia końcowych wychyleń)

Kwadrokopter Blade 350 QX2 3.0 jest przeznaczony zarówno dla początkujących jak i dla bardzo doświadczonych pilotów przy lataniu akrobacji. Można go również wykorzystać do kręcenia video lub robienia zdjęć. Dzięki ponadczasowej technologii SAFE posiada wyśmienite właściwości lotne, dostępne tryby Smart - stabilny lot ma wbudowane funkcje SAFE Circle (Okrą Bezpieczeństwa) oraz GPS (powrót do miejsca startu), Tryb Stabillity - przejście do stabilnej wizji oraz Tryb Agility dla zaawansowanego pilotażu.

Blade 350QX łączy funkcje, których wymaga się od kwadrokopterów: zwykły lot, lot akrobacyjny, robięnie zdjęć i kręcenie filmów. Jest kompatybilny z technologią Spektrum DSMX i SAFE. Zalecane są kamery GoPro ze względu na to, że model posiada łoże antywibracyjne do montazu tych kamer.

Kwadrokopter Blade 350 QX2 3.0 przychodzi z ogromną mocą silników! Dzięki nim z 350 QX2 mogą zażyć wiele zabawy w powietrzu i ci najbardziej wymagający piloci. Średniej wielkości kwadrokpter jest wyposażony w tą najnowoczesniejszą technologię, która maksymalnie ułatwia pilotaż początkującym a zarazem automatyzuje pewne fazy lotu. Wszechstronne zastosowanie od spokojnego latania, przez akrobację aż do kręcenia filmów. Do dyspozycji są 4 fazy lotu - Smart, AP Mode, Stability i Agility (Agility tylko z nadajnikiem klasy Spektrum™ DX6i lub wyższej.

Tryb Smart z wszystkimi elementami pomocy, z tego powodu Blade 350 QX2 jest idealnym dla początkujących lub do kręcenia filmów. Tryb Smart szybko pomoże w nauce pilotażu i zmniejsza ryzyko dezorientacji. Innowacyjna funkcja SAFE Circle zakazuje 350 QX2 latania zbyt blisko pilota a Stick relativity stabilizuje model po puszczeniu drążków do neutrum, bez względu na wcześniejsze położenie. Dzięki wbudowanemu GPS i śledzeniu wysokości wysokościomierzem ciśnieniowym, 350 QX2 może nawet powrócić do "domu" i wylądować bezpiecznie na miejscu startu tylko za pomocą przełącznika.

Tryb Stability jeszcze ogranicza wydajność lotu i zarazem, dzięki GPS, utrzymuje w stabilnym położeniu po zwolnieniu drążków.

Tryb Agility nie ogranicza lotu i 350 QX2 staje się akrobatem.

Do napędu zastosowano akumulator LiPol 11.1 V 3000 mAh z czterema silnikami trójfazowymi 1100Kv, które mają większą moc niż jest to wystarczające do agresywnego latania. Wersja Bind-N-Fly wymaga kompatybilnego nadajnika lotniczego Spektrum DSMX. Kwadrokopter dostarczany jest z akumulatorem LiPol 11.1 V 3000 mAh, ładowarką na 3 ogniwa LiPol z zasilaczem, USB-Interface do programowania.

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera kompletnie złożony kwadrokopter Blade 350 QX2, akumulator LiPol 11.1 V 3000 mAh, antywibracyjne mocowanie kamery Go Pro (lub podobnej), ładowarkę na 12 V z zasilaczem sieciowym, USB-Interface do programowania. Komplet zapasowych śmigieł B. Do uruchomienia potrzeba minimalnie 5-cio kanałowy nadajnik Spektrum DSM2/DSMX (DX5e i wyższy). W przypadku, gdy chcecie używać nadajnik DX5e, musi on być w wersji z trzy-pozycyjnym przełącznikiem!!!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie