• Blade 230 S BNF Blade 230 S SAFE Night BNF Basic

Symbol: BLH1550
1339.46
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Model RC śmigłowca Blade Night 230 S SAFE BNF na zdalne sterowanie z zestawem Night. Trzy fazy lotu, trójosiowa stabilizacja Flybarless, przycisk "panika". Trójfazowe silniki, akumulator napędowy LiPol oraz 2 szt akumulatora LiPol do łopat z ładowarką USB.

Nowością jest zainstalowane na modelu Blade Night 230S kolorowe oświetlenie LED, otwiera się nowy wymiar latania w godzinach nocnych! Kabina modelu jest od wewnątrz oświetlona białymi diodami LED, natomiast część ogonowa kolorowymi diodami LED, które są umieszczone na płetwie. Na łopatach wirnika są umieszczone kolorowe diody LED, które przy rozkręcaniu łopat wytwarzają jednolity krąg świetlny. Ten jest z góry zielony, a od spodu czerwony, co przy akrobacji wytwarza efekty kolorystyczne. Oświetlenie jest zasilanie 2 szt mikro akumulatorów LiPol, które są zawarte w zestawie wraz z ładowarką USB.

Model śmigłowca RC na zdalne sterowanie Blade Night 230 S jest, dzięki trzem fazom lotu jest odpowiedni zarówno dla początkujących, średnio-zaawansowanych jak i dla zaawansowanych pilotów. Blade 230 S jest idealny do przejścia z śmigłowców z koaksialnymi wirnikami lub kwadrokoptera na pełnokrwisty śmigłowiec. Stopniowo zatem przejdziecie od zawisu do powolnego lotu, szybkiego lotu z większymi nachyleniami, lotu z nieograniczonymi nachyleniami aż do nieograniczonego latania 3D wraz z lotem na plecach. To wszystko oferuje nowy śmigłowiec RC Blade 230 S!

Śmigłowiec RC Blade 230 S jest wyposażony w technologię SAFE oraz trójosiową stabilizację flybarless. Jest kompletnie złożony i natychmiast przygotowany do lotu. O napęd starają się mocne silniki trójfazowe. Wybór trybu lotu dla początkujących i zaawansowanych. Funkcja „Panika" przywróci śmigłowiec do stabilnego lotu z jakiejkolwiek wcześniejszej pozycji. Odbiornik Spektrum AR636A, bez nadajnika RC.

Model RC śmigłowca Blade dla początkujących i zaawansowanych pilotów jest napędzany bezobsługowymi silnikami trójfazowymi, główny silnik 3900obr/min/V, silnik ogonowy ma 3600 obr/min/V i posiada 3-łopatowe śmigło zapewniające szybką reakcję. Średnica głównego wirnika wynosi 536mm, łopaty wykonane są z wytrzymałego materiału ABS, podwójny regulator trójfazowy, szkielet z wytrzymałego tworzywa.

Technologia SAFE ułatwia proces nauki i umożliwia wybór fazy lotu. Każda faza lotu posiada różne własności, które odpowiadają stopniowi pilotażu, a zaawansowana stabilizacja pomaga pilotowi w sterowaniu. Dodatkowo technologia SAFE umożliwia zastosowanie przycisku Panika, który automatycznie przywróci Blade 230 S do ustalonego lotu. Dzięki technologii SAFE Blade 230 S jest odpowiedni również dla mniej doświadczonych pilotów.

Trzy tryby lotu
 • Stability - śmigłowiec jest prosty w sterowaniu również dla początkujących, chroni przed powstaniem nieodpowiednich położeń w locie, które mogłyby doprowadzić u początkujących pilotów do upadku, ogranicza maksymalny kąt nachylenia
 • Agility - do latania sportowego już bez limitu nachylenia, aczkolwiek z ograniczonym zakresem kąta zaklinowania łopat. Jest przeznaczony dla średnio-zaawansowanych lub dla zaawansowanych pilotów.
 • 3D - pełne własności akrobacyjne 3D bez jakiegokolwiek ograniczenia, pełny zakres kąta zaklinowania łopat. Służy do treningu figur akrobacyjnych wraz z lotem na plecach. Ten tryb jest przeznaczony dla zaawansowanych i ekspertów.

Przy aktywacji trybu panika śmigłowiec samoczynnie powróci do stabilnego położenia - lotu poziomego.

Ze śmigłowcem Blade 230 S jesteście przygotowani również do treningu pilotażu przy locie plecowym, a to także dzięki specjalnie zaprojektowanej mechanice cykliki a odpowiedniej umiejętności w trybach lotu 3D. Cykliką sterują silne serwa z metalową przekładnią, które były zastosowane w wyczynowym śmigłowcu akrobacyjnym Blade 360 CFX.

Własności śmigłowca RC Blade 230 S BNF Night
 • Nowe zainstalowane oświetlenie ramy i łopat diodami LED
 • Wymienne akumulatory 1S LiPol w łopatach
 • Technologia SAFE jako asystent lotu
 • Tryb Stability ogranicza nachylenie modelu i niebezpieczne sytuacje w locie
 • Progresywne tryby bezpiecznie poprowadzą Was od zawisu aż do pełnej akrobacji
 • Tryb Panika natychmiast sprowadzi model do położenia poziomego w każdej fazie lotu
 • Kolektywne sterowanie z mechaniką flybarless umożliwia również lot na plecach
 • Trójfazowe silniki główny i ogonowy dla natychmiastowej reakcji
 • Łopaty z ABS są odporne uderzenia
 • Sztywny i lekki szkielet
 • Pomalowana kabina z jaskrawym schematem kolorystycznym dla łatwej orientacji
 • Zainstalowany odbiornik Spektrum AR636A DSMX z technologią heli AS3X
 • Zainstalowane mocne, cyfrowe serwa z metalową przekładnią
 • Do dyspozycji są części tuningowe - kabiny i łopaty w różnych kolorach

Zawartość zestawu

Złożony model śmigłowca z zainstalowanymi paskami LED na kadłubie i stateczniku pionowym, z czerwoną kabiną, łopaty z diodami LED oraz mocowaniem akumulatorów. 2szt akumulatora LiPol 150mAh 45C do łopat. Ładowarka USB EFLC1015, drobne akcesoria. Akumulator napędowy oraz ładowarka nie wchodzą w skład zestawu.

Polecamy zakup

Do uruchomienia potrzeba minimalnie 6-cio kanałową aparaturę Spektrum. Zalecamy stosowanie programowanego nadajnika RC Spektrum DX6i lub wyższego. Akumulator napędowy LiPol E-Flite 11.1V 800mA oraz ładowarka.

Zalecamy dokupienie dodatkowego akumulatora LiPol, aby można wykonać więcej lotów. W ofercie mamy oryginalny akumulator E-Flite 11.1V 800mA lub tuningowy z większą pojemnością Black Magic 11.1V 950mAh.

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/BLH1550_Manual_EN.pdf

Wideo

Odbiornik Spektrum AR636 DSMX AS3X SAFE
Masa 350g
Długość 474 mm
Wysokość 164 mm
Baterie E-Flite LiPol 11,1V 800mAh 3S 30C z konektorem JST
Średnica wirnika 536 mm
Średnica wirnika ogonowego 82,5 mm
Silnik główny Trójfazowy 3900 obr/min/V
Silnik ogonowy Trójfazowy 3600 obr/min/V
Długość łopat 235mm
Zalecany nadajnik Spektrum DSMX/DSM2
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie